Wydarzenia

Promocyjne ręczniki ZZ Katrin

10.04.2013

Nowy, wydajniejszy ręcznik papierowy w inteligentnym opakowaniu

Aktualności

Promocyjne ręczniki ZZ Katrin

10.04.2013

Oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy z Katrin:

Nowy, wydajniejszy ręcznik papierowy w inteligentnym opakowaniu

 

Personel wielu firm boryka się z problemem małej powierzchni magazynowej przeznaczonej na materiały eksploatacyjne i środki czystości, zwłaszcza w przypadku, kiedy miejsce cechuje się dużym natężeniem ruchu, a obowiązkowe kontrole stanu toalety i uzupełnianie ręczników czy papieru odbywają się co godzinę lub nawet częściej. W takich sytuacjach swoją przydatność wykazują materiały o podwyższonej wydajności, takie jak nowe ręczniki ZZ 5 Katrin w inteligentnym opakowaniu Handy Pack.   

 

Co dwie warstwy to nie jedna: nowy dwuwarstwowy ręcznik w składce ZZ

 - Grubszy i bardziej mięsisty

 - Nowe wytłoczenie

 - Bardziej miękki i wygodniejszy w użyciu

 - Większa absorpcja i wytrzymałość w stanie mokrym

 - Ogólnie bardziej ekonomiczny

 

Jakość sprytnie opakowana: nowe opakowanie Handy Pack

 - Zintegrowane uchwyty – łatwiejsze do przenoszenia

 - Znaki informacyjne – szybki dostęp do informacji

 - Wygodna perforacja – szybkie otwieranie i łatwe pozbywanie się

 - Przezroczyste opakowanie – odpowiedni produkt łatwiejszy do znalezienia w magazynie

 - Plastikowe opakowanie – większa trwałość w złych warunkach pogodowych i mniej odpadów

 - Wygodne dodatkowe sposoby wykorzystania wielofunkcyjnej torby

 - Opakowanie kompaktowe – wygodne pod względem logistycznym

 

Jak ZZ 5 prezentuje się w codziennym użytkowaniu?

 

Po pierwsze: ręcznik

 

Pełne wykorzystanie każdego arkusza. Bezdotykowe dozowanie i samo-wysuwające się arkusze umożliwiają pełne wykorzystanie rozmiaru każdego ręcznika. To oznacza, że każdorazowo zużywana jest mniejsza liczba arkuszy.

 

Mniejsze zużycie.Lepsza absorpcja i wytrzymałość w stanie mokrym powodują zmniejszenie zużycia, co oznacza rzadsze uzupełnianie, mniej odpadów i mniejszy wpływ na środowisko.

 

Większe oszczędności.Mniejsze zużycie i lepsza higiena przynoszą wymierne oszczędności.

 

Niższy koszt jednego wytarcia rąk.Używanie lepszej jakości ręczników prowadzi do ich mniejszego zużycia.

 

Bardziej miękki i wygodniejszy w użyciu.Zastosowane wytłoczenie sprawia, iż ręcznik jest bardziej przyjazny dla skóry i doskonale nadaje się do częstego stosowania.

 

Nowe wytłoczenie – większa absorpcja i wytrzymałość w stanie mokrym.Wysoka jakość nowego ręcznika jest jeszcze lepsza dzięki nowemu falistemu wytłoczeniu. To, wraz z optymalną kombinacją surowców, zapewnia większą absorpcję.

 

Produkt grubszy i bardziej mięsisty. Laminacja i kieszonki powietrzne między warstwami bibuły sprawiają, iż ręcznik jest grubszy, mocniejszy i bardziej mięsisty.

 

Po drugie: opakowanie.

 

Zintegrowane uchwyty– łatwiejsze przenoszenie. Przenoszenie i chwytanie dużych opakowań zwykle nie jest łatwe. Aby ułatwić tę czynność, opakowanie Handy Pack posiada inteligentne, ergonomiczne i zintegrowane uchwyty, które umożliwiają użytkownikowi wygodne i szybkie przenoszenie dużej ilości ręczników w jednej ręce.

 

 Wygodna perforacja – szybkie otwieranie.

Otwieranie tradycyjnych opakowań wymaga nieraz sporo czasu i energii. Dzięki wygodnej perforacji opakowanie Handy Pack można bardzo łatwo otworzyć. Otwieranie nie wymaga żadnych narzędzi, a opakowanie nie ma ostrych krawędzi, dzięki czemu jest ergonomiczne i wygodne dla personelu obsługującego. Stosowanie takich opakowań  oszczędza zasoby pracownicze klienta, jego czas i pieniądze.

 

Torba wielofunkcyjna – dogodne dodatkowe zastosowania.
W przypadku tradycyjnych opakowań, każde z nich jest dodatkowym śmieciem. Opróżniona torba Handy Pack może służyć jako torba na odpady, co stanowi dla klienta wartość dodaną. Ponadto łatwo ją zwinąć i przetwarzać. Polietylenowe opakowanie nadaje się również jako odpad energetyczny.

 

Plastikowe opakowanie – większa trwałość i mniej odpadów.

Opakowania plastikowe lepiej znoszą wilgoć i wodę. Opakowanie Handy Pack minimalizuje ryzyko uszkodzenia papierowych produktów przez wodę, a to, oprócz wygody, oznacza mniej odpadów. Ponadto kompaktowe opakowanie Handy Pack oszczędza miejsce na małych powierzchniach, takich jak wózki do sprzątania.

 

 

Wydajniejszy ręcznik i inteligentne opakowanie składają się na korzystne rozwiązanie.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji i inteligentnych rozwiązań, ręczniki Katrin ZZ 5 w opakowaniu Handy Pack pozwalają na jednoczesne zmniejszenie zużycia ręczników, ilości śmieci i racjonalizację gospodarki odpadami, co jest nie do przecenienia zwłaszcza w obiektach o dużym natężeniu ruchu i ograniczonej przestrzeni magazynowej. Te wszystkie korzyści przekładają się bowiem bezpośrednio na mniejsze stany magazynowe i rzadsze uzupełnianie dozowników.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Chemia profesjonalna, środki czystości GPT 2015

Realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito